Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu
IT Applikáció Adminisztrátor gyakornok
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2019.05.24.
Hirdetés azonosító: 2157349

FELADAT

Adminisztratív feladatok mellett alapszintű üzemeltetési feladatkör.

Különböző üzleti, ügyfélspecifikus Windows szerveroldali alkalmazások 2nd level üzemeltetési feladataiban a kollégák támogatása:

  • alkalmazás verzióváltás,
  • migráció előkészítése,
  • operációs rendszereinek és hardware oldali változásainak tervezésében való részvétel,
  • alkalmazások üzemeltetéséhez szükséges adminisztratív feladatok ellátása (change-ek beállítása, incidensjegyek kezelése),
  • egyszerűbb üzemeltetési feladatokba való betanulás (installálás, konfigurálás, kisebb scriptek készítése, monitorozó rendszerek figyelése),
  • üzemeltető kollégák technikai támogatása a kijelölt alkalmazásokhoz (új alkalmazások felépítésében, meglévő alkalmazások változtatásaiban való részvétel tapasztalt kollégák segítségével),
  • levélírás német vagy angol nyelven (információbekérés más üzemeltetői csoportoktól),
  • kisebb ad-hoc feladatok végzése.

PROFIL
  • Aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony (25 év alatt passzív is megfelel)
  • IT terület iránti érdeklődés, esetlegesen szakmai tapasztalat IT területen
  • Legalább középszintű aktív, német nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Nagyon jó kommunikációs-, és munkaszervezési készség
  • Önálló és csoportos munkavégzésre való képesség
  • Megbízhatóság, ügyfél-orientált szemléletmód, proaktiv gondolkodás
  • Tanulási/fejlődési hajlandóság, kezdeményezőkészség, munka iránti igényesség

Előnyök:

  • Angol nyelvtudás
  • Middleware -k (IIS, MS SQL, Websphere, Sharepoint) ismerete
  • Jegykezelő rendszerekben szerzett tapasztalat
  • ITIL folyamatok ismerete

Kategória
IT / Informatika
Régió
Budapest
Iratkozzon fel állásértesítőre