www.cvonline.hu
IT Application Support BI Analyst
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2018.01.29.
Jelentkezési határidő: 2018.02.23.
Hirdetés azonosító: 1204906
IT SERVICES FEJLÉC

Megbízható hátterű, multinacionális partnerünk csapatába keresünk munkatársat IT Application Support BI Analyst pozícióba, hosszú távra, Budapestre.

Feladatok

  • - SAP BI-hoz és BW-hez kötődő incidensek kezelése
  • - Részvétel technikai megoldások fejlesztésében, implementálásában a BI rendszer elvárásainak megfelelően
  • - Felhasználók támogatása a felmerülő kérdésekben
  • Elvárások

  • - Felsőfokú végzettség
  • - Néhány éves tapasztalat a következő technológiákban: SAP BO, WebIntelligence, BEx Analyzer, BO Analysis for Office, Dashboards / Dashboard Design Studio, tsb.
  • - Legalább 1 éves SAP BW tapasztalat Project vagy Support területen
  • - Aktív, Folyékony angol nyelvtudás
  • Előnyök

    Amit ajánlunk

  • - Lehetőség globális projektekben való részvételre
  • - Fejlődési, előrelépési lehetőség egy nemzetközi vállálatnál
  • - Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió