www.cvonline.hu

OTP Bank Karrier

Az OTP Csoport a magyarországi és közép-európai térség meghatározó gazdasági szereplőjeként 9 országban, több mint 1500 bankfiókban, a legmodernebb elektronikus csatornákon és széleskörű partneri hálózatán nyújt közel 12,2 millió ügyfél számára pénzügyi szolgáltatásokat. Ambiciózus célkitűzéseink eléréséhez olyan munkatársakra van szükségünk, akik motiváltak a közös sikerben, képesek a fejlődésre egy komplex, folyamatosan növekvő igényeket támasztó környezetben.

Az OTP Bank munkatársat keres az alábbi munkakörbe

IT Alkalmazás Architekt

Továbbra is keresünk olyan kollégákat, akik velünk együtt, egy fiatal csapat tagjaként dolgoznak az OTP Bank IT vállalti-szintű alkalmazás architektúrájának megújításában, a legújabb technológiák bevezetésében. A bank IT stratégiájának megvalósításához keresünk olyan szakembereket, akik összehangolják az informatikai megoldásokat az IT stratégiával és támogatják a bankot üzleti céljainak elérésében.

Elvárások

  • Felsőfokú informatikai végzettség és releváns szakmai tapasztalat (minimum 3 év)
  • Széles körű ismeretek IT szoftver-megoldások, fejlesztési platformok, programnyelvek és technológiák terén
  • Alapvető IT infrastruktúra megoldások és technológiák ismerete
  • Tapasztalattal rendelkezik rendszerek tervezése és üzleti követelmények elemzése terén
  • Megérti a rendszerek és hozzájuk kapcsolódó üzleti folyamatok jellemzőit, funkcióit és integrációs lehetőségeit
  • Képes legyen informatikai megoldásokat alkalmazni üzleti problémák megoldására
  • Önálló munkavégzés, jó kommunikációs képesség
  • Erős tárgyalási és konfliktuskezelési készség, nyitott személyiség

Előnyt jelent:

  • Gyakorlati tapasztalat alkalmazás-architekt vagy solution-architekt munkakörben és/vagy IT infrastruktúra tervezésben
  • Architektúra-tervezés módszertanok ismerete
  • Ismeri a vonatkozó törvények és rendeletek hatását a banki informatikai rendszerekre
  • Tapasztalattal rendelkezik az Informatikai és / vagy a bankszektorban
  • Angol nyelv magabiztos, tárgyalóképes ismerete

Jelentkezési határidő: 2017. február 22.

Kategória IT / Informatika, It szakértő, Programozó, Rendszerfejlesztő
Régió Budapest
Pest
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély -
Munkaidő Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.01.25.