www.cvonline.hu

IT adminisztrátor-Veszprém megye (Ref.szám: KJ-1407)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2018.01.26.
Jelentkezési határidő: 2016.03.31.
Hirdetés azonosító: 1008888

Feladatok:

  • A gyár teljes körű informatikai supportálása (nyomtatók, telefonok, PDA-k, PBX)
  • Szerver és hálózat karbantartás
  • A számítógépes felhasználók támogatása a központi csapat segítségével
  • Együttműködés a különböző részlegekkel

Elvárások:

  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat előny
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Jó problémamegoldó képesség

 A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Kiváló munkakörnyezet, stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:

Veszprém megye

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egyik Veszprém megyei autóipari beszállító partnercége részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó KJ-1407-es referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Kovács Judit HR tanácsadónál a 20/447-68-48-as telefonszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció, IT / Informatika
Régió Veszprém
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő