Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Iszapgyári gépkocsivezető

Human Centrum Kft.
Régió: Algyő

Hozzáadva: 2019.12.06.
Jelentkezési határidő: 2019.12.07.

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Feladatok:

  • Ipari melléktermék fuvarozása kötött területen algyői telephelyen

Elvárások:

  • C és E kategóriás jogosítvány
  • Legalább 2 éves vezetési gyakorlat
  • PÁV III. alkalmassági és  EÜ 2-es, valamint GKI vizsga

Munkaidő

  • 4 nap munka (12 óra/nap), 4 nap pihenő
  • 1 nap készenlét

Amit kínálunk

  • Az alapbéren felül készenléti és tartályos pótlék
  • Utazási költségtérítés
  • Átlag feletti cafeteria juttatások

Előnyt jelent:

  • Tartálykocsin szerzett gyakorlat

Kérjük, hogy szíveskedjen kitölteni a lenti űrlapot és kattintson a "jelentkezem" gombra! Ha már regisztrált az oldalon, kérjük, hogy jelentkezzen be és ellenőrizze, hogy a megadott adatai és a feltöltött önéletrajza aktuális-e. Ha kérdése lenne, keressen minket bizalommal a lenti email címen!

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseit is, lent a "Megosztás" -ra kattintva ossza meg velük a Facebookon is!

Helyek Algyő
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Aktiválás időpontja 2019.11.12.
Iratkozzon fel állásértesítőre