Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Iskolatitkár

  • Herendi Porcelánmanufaktúra Zrt.
  • Herend, Veszprém
  • A hirdetés 12 napja lejárt

A Herendi Porcelán, mint hungarikum, vitathatatlan példáját mutatja a „Tradíció és Innováció” szervezeten belüli dinamikus megvalósításának. Ahhoz, hogy a hozzá kapcsolódó tudásvagyont megőrizzük, a szakember utánpótlást biztosítsuk, a Herendi Porcelánmanufaktúra Zrt. saját iskolát tart fenn, az elméleti képzésnek helyet adó Fischer Mór Porcelánipari Szakközépiskolát, ahol a tanulók a művészi porcelánkészítés több, mint száz éves hagyományát és szaktudását felhasználva sajátíthatják el. Legyen részese Ön is! Jelentkezzen az alábbi pozícióra:

Főbb feladatok:

  • A tanulókkal kapcsolatos nyilvántartások, statisztikák, jelentések elkészítése
  • Postázás, iktatás, irattárazás
  • Az iskola gazdasági ügyeinek intézése
  • Kapcsolattartás külső és belső szervezetekkel

Elvárásaink:

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Az oktatási feladatokhoz, tanévhez való rugalmas alkalmazkodás
  • Megbízhatóság

Az állás betöltésénél előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Részmunkaidős (4 órás) foglalkoztatás
  • Hosszú távú munkavégzés
  • Munkába járási támogatás
  • Kiváló, igényes munkakörülmények
  • Rendezett munkaügyi kapcsolatok

Munkavégzés helye: Herend, Kossuth u. 146.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, jelentkezését fényképes önéletrajzzal és jövedelemigény megjelölésével várjuk.

Helyek Herend
Veszprém
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adatrögzítő, Adminisztrációs asszisztens, Irattáros, Titkárnő, Ügyintéző
Kultúra / Művészet / Szórakoztatás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.03.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre