Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Iskolai Koordinátor

  • Bilingual Nonprofit Kft.
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 12 napja lejárt

Társaságunk 2001 óta működteti innovatív angol – magyar kétnyelvű oktatási programját óvodában és iskolában.

Csapatunkba új munkatársat keresünk

munkakörbe.

Elvárások:

  • nagyfokú kooperációs készség: diplomatikus kommunikáció, érzékeny tájékozódó képesség a különböző kapcsolati rendszerek között, megfelelő egyensúlyban tartva a jó munkakapcsolatot minden érintett féllel
  • megfelelő készség arra, hogy tényeket, véleményt nyíltan, egyértelműen és tisztelettudóan tudjon kifejezni
  • hatékony munkavégzés, megbízhatóság
  • nagyfokú önállóság, rugalmasság, proaktív attitűd
  • kiváló írásbeli/szóbeli angol nyelvtudás
  • digitális irodatechnikai berendezések, számítógépes alapprogramok (MS Word, Excel, levelezőrendszer) felhasználói szintű kezelése
  • főiskolai/egyetemi végzettség
  • 1-3 év releváns munkatapasztalat

Előny:

  • angol tanári végzettség, iskolai adminisztrációban szerzett jártasság

Feladatok:

  • kapcsolattartás a partnerintézmény (iskola) vezetőségével, magyar és angol anyanyelvű tanárokkal, szülőkkel, és a szervezet ügyviteli személyzetével
  • angol anyanyelvű tanárokkal történő kommunikáció, a minden napi munkájukkal kapcsolatos szervezési feladatok koordinálása az iskolai eseményekhez illeszkedve
  • a magyar és angol nyelvű tanárok kommunikációjának segítése értekezleteken és közös órára való készülés alkalmával (pl.: fordítással, jegyzeteléssel)
  • szoros együttműködés, teendők egyeztetése a szakmai vezetőtanárral
  • különféle oktatói és egyéb napi teendőkkel kapcsolatos nyilvántartások készítése, azok önálló fejlesztése
  • irodai dokumentációk kezelése, oktatással, iskola rendjével kapcsolatos rövidebb lélegzetű anyagok fordítása angolról magyarra, vagy magyarról angolra alkalmanként készpénzkezelés
  • 6 – 18 éves gyermekek számára táborok szervezésében, kivitelezésében való részvétel, az angol anyanyelvű tanárok segítése táborokban

További fontos tudnivalók:

A kiválasztásról:

  • fényképes önéletrajzokat csak angolul várjuk
  • az önéletrajz mellé kérjük csatolja motivációs levelét – szintén angol nyelven, melyben kitér arra, hogy miért Ön a megfelelő jelölt a pozícióra
  • magyarul nem beszélő angol anyanyelvű tanárral is történik a beszélgetés

Az alkalmazásról

  • heti 40 óra munkaidő – részmunkaidő kizárva
  • munkavégzés helye: Budapest
  • a szerződés egy év határozott időre szól, hosszabbítási lehetőséggel
Helyek Budapest
Pest
Kategória Alapítvány / Non-profit
Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Szervező, Ügyintéző
Oktatás / Képzés > Képzési asszisztens, Pedagógiai asszisztens
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.10.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre