Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Irodavezető

  • Ez az álláshirdetés 2 napon belül lejár

FAKON Vállalkozási Kft határozatlan időre német nyelvtudással munkatársat keres alábbi munkakörbe:

Irodavezető

Főbb feladatok

  • A kirendeltség (fióktelep) irodai feladatok menedzselése
  • Kirendeltségvezető munkájának támogatása
  • Kapcsolattartás a németországi könyvelővel, valamint hatóságokkal
  • Banki- és pénzügyi műveletek végzése
  • Szoros együttműködés a budapesti társosztályokkal
  • Fordítás, tolmácsolás

Munkakör betöltésének feltételei

  • Legalább középfokú gazdasági végzettség
  • Magabiztos folyékony német nyelvtudás szóban és irásban egyaránt
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Rugalmas, alkalmazkodó egyéniség
  • Jó kommunikációs – és szervező készség

Munkavégzés helye: Németország, Düren

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését és szívesen csatlakozna hozzánk, várjuk jelentkezését magyar és német nyelvű önéletrajzzal.

Jelentkezési határidő: 2019. december 12.

Helyek Németország
Külföld
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Irodavezető, Menedzser asszisztens, Ügyintéző
Külföldi munka
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Könyvelő, Könyvelő segéd, Pénzügyi asszisztens, Pénzügyi elemző, Pénzügyi szakember
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Német
Aktiválás időpontja 2019.11.13.
Iratkozzon fel állásértesítőre