Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Irodavezető

  • Indamedia Sales
  • Budapest, Pest, III. kerület
  • A hirdetés 64 napja lejárt

A legnépszerűbb hazai sales house keresi

Minden idők irodavezetőjét

Szeretnénk veled dolgozni, ha

  • rendszerezett vagy, folyamatokban gondolkozol
  • nem okoz gondot egyszerre scannelni és közben a bringás futárral egyeztetni
  • szereted az embereket, bárkivel könnyedén szót értesz, akár angolul is
  • dolgoztál már legalább két évet hasonló munkakörben
  • érdekel a hazai média, az online hirdetések világa
  • környezeted szerint türelmes, gondoskodó és precíz vagy

Az irodavezetői és recepciós feladatok mellett számítanánk rád:

  • megrendelések és szerződések nyilvántartásában
  • a saját megrendelési állomány elemzésében
  • reklámpiaci riportok és statisztikák elkészítésében
  • marketing és kommunikációs projektek támogatásában (az ötleteléstől a kivitelezésig)
  • a vezetők napi munkájának segítésében

Ha a fentieknek megfelelsz, ezekért add még be a jelentkezésed:

  • stabil, megbízható munkaadói hátteret biztosítunk, példás fizetési fegyelemmel
  • részünkről garantált a szakmai fejlődésed
  • mert olyan a csapatunk, mint egy nagy család, ahol mindenki megtalálja a maga helyét
  • hangulatos iroda Óbudán, egy igazán szuper környéken
  • koncert-, fesztivál-, színház- és mozijegyek alkalomról, alkalomra
  • bepillantás a legnépszerűbb hazai online kiadványok működésébe: Index.hu, Femina.hu, Totalcar.hu, Dívány.hu, Port.hu, Napi.hu, Velvet.hu

Küldd el fényképes önéletrajzod „Irodavezető” jeligével.

Helyek Budapest
Pest
III. kerület
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Irodavezető, Titkárnő, Ügyintéző
Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.10.25.
Iratkozzon fel állásértesítőre