Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Irodavezető

  • Azurit Zrt.
  • Budapest, Pest, XII. kerület
  • A hirdetés 26 napja lejárt

Cégcsoport keres

Irodavezető

munkatársat szeptemberi kezdéssel XII. kerületi irodájába.

A munkakörbe tartozó feladatok:

  • Dokumentumok gépelése, szerkesztése, formázása;
  • Kimenő és bejövő posta kezelése;
  • Időpontok egyeztetése, naptárkezelés, utazások szervezése;
  • Levelek és iratok rendezése, nyilvántartása, iktatatása, archiválása;
  • Telefonhívások és e-mailek kezelése;
  • Beérkező és kimenő posta ügyintézése;
  • Megbeszélések szervezése, előkészítése;
  • Vendégek fogadása;
  • Irodaszer rendelés, irodaszer készlet nyilvántartás;
  • Adatbázisok kezelése, naprakészen tartása;
  • Irodai eszközök felügyelete, fénymásoló karbantartásainak menedzselése, szervizelés megszervezéseKimenő és bejövő posta kezelése.

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség;
  • Hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat;
  • Agilis és proaktív személyiség;
  • Gépírás;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Powerpoint);
  • Önálló, precíz munkavégzés;
  • Pontosság, határidők megtartása;
  • Kiváló ügyfélkezelési készség;
  • Jó szervezőkészség, figyelemmegosztás több feladat esetén.

Előny:

  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Fix,kiszámítható jövedelem.

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
XII. kerület
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrátor, Irodavezető, Menedzser asszisztens, Szervező, Titkárnő, Ügyintéző
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Irodavezető
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.08.21.
Iratkozzon fel állásértesítőre