Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Irodavezető

  • Az álláshirdetés 6 napja lett frissítve

A MARKUNION Kft. Link megjelenítése 19 literes ballonos ásványvíz forgalmazásával, valamint különböző vízadagolók üzemeltetésével foglalkozik. Szolgáltatásunk fő célterülete a Dunántúl déli része: Somogy, Baranya, Tolna, és Zala megye és Budapest.

Kínált pozíció:

IRODAVEZETŐ

Mivel kis cég vagyunk az irodavezetőnek nagyon sokrétű a feladatköre. Nagyon mozgalmas munka, szerteágazó figyelmet kíván. A kollégák munkájának szervezésétől, az adminisztrációtól kezdve a beszállítókkal, ügyfelekkel való kapcsolattartáson át a logisztikai munkáig, a kintlévőségek behajtásáig minden ide tartozik.

Feladatok

  • Koordinálja a kollégák munkáját.
  • Működteti a cég kommunikációs rendszerét, beérkező telefonok, e-mailek, levelek, fogadása és iktatása.
  • Irodai asszisztens segítségével teljes körűen működteti a cég pénzügyi rendszerét (számlázás, kintlévőség kezelés, szállítói számlák, fizetések, banki utalások nyomon követése, könyvelés előkészítés, pénzügyi jelentések, stb.)
  • Felveszi a rendeléseket, majd az ügyféligények teljesítését nyomon követi
  • Kapcsolatot tart az alvállalkozókkal, beszállítókkal és lebonyolítja a beszerzéseket
  • Nyilvántartja és nyomon követi a szerződéseket
  • Időszakosan ügyfél elégedettségi felméréseket végez
  • Karbantartja az ügyféllistát, nyilvántartja az ügyfelek határidős feladatait

Elvárások

Az ideális jelölt kisvállalkozásokban (kb. 10 alkalmazott) szerzett irodavezetői tapasztalatokat, azaz rendkívül sokrétű gyakorlata van ügyviteli feladatokban. Ez a munkakör olyan személyek számára ideális, akik szeretnek maguk körül rendet tenni és tartani, nem ijednek meg a műszaki környezettől, egy szóval képesek egy kis cég központi személyévé válni.

  • Középfokú végzettség (felsőfokú gazdasági előnyt jelent)
  • Legalább 5 év kisvállalkozásban szerzett irodavezetői tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk

Olyan munkatársat szeretnénk, aki számára fontos értékkel bír, hogy itt a piaci átlagnál jóval magasabb szakmai elvárásoknak kell megfelelnie, hogy hosszú távú biztos szakmai karriert, és támogató légkörű cégkultúrát ajánlunk.

  • Versenyképes munkabér
  • Önálló felelősségteljes munkakör
  • Stabil, biztos jövővel rendelkező munkahely
  • Képzések és továbbképzések

Munkavégzés helye Kaposvár

Munkaidő főállás

Munkába állás kezdete azonnal

Amennyiben képesnek érzi magát e munkakör betöltésére, várjuk pályázatát (fénykép, magyar nyelvű önéletrajz), a tárgy mezőben „Irodavezető pályázat”-ként megjelölve.

Helyek Kaposvár
Somogy
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrátor, Irodavezető, Szervező, Ügyintéző
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Irodavezető
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.06.24.
Iratkozzon fel állásértesítőre