Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Irodavezető

  • HAT-AGRO Higiénia Kft.
  • Pest, Budapest, III. kerület
  • A hirdetés 28 napja lejárt

Irodavezető - Budapest

A több mint 20 éves, több nemzetközi gyártó kizárólagos hazai képviseletét ellátó HATAGRO Csoport, mely a magyar állathigiéniai és baromfi tartástechnológiai piac meghatározó kereskedő és szolgáltató cége megbízható, munkájára igényes irodavezetőt keres budapesti III. kerületi irodájába.

Főbb feladatok:

  • Tulajdonos/Ügyvezető személyi asszisztenciája
  • Utazások szervezése, repülőgépes utak, szállások foglalása
  • Irodai adminisztráció, vezetők operatív munkájának támogatása
  • Kapcsolattartás a cég menedzsment tagjaival
  • Skype konferenciák szervezése
  • Eszköz beszerzés / ajánlatok bekérése (telefon, számítógép, irodaszer, catering)
  • Nyilvántartások kezelése
  • Új belépők operatív ügyintézése
  • A cég budapesti irodájának napi működtetése

Az ideális jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Magas szintű, aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Minimum 3 év munkatapasztalat legalább 2 éves vezetői asszisztenciában szerzett tapasztalattal
  • MS Office - Word, Excel, Outlook - erős felhasználói szintű ismerete
  • Vállalatirányítási rendszer felhasználói ismerete
  • Kiváló szervező és kommunikációs készség
  • Precíz, pontos munkavégzés, önmagára igényes megjelenés
  • Rendszerező készség és önállóság

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Mobiltelefon, laptop
  • Igényes irodai munkakörnyezet
  • Nemzetközi kapcsolatok
  • Fiatalos és dinamikusan fejlődő csapat
  • Rendszeres továbbképzés/tréning

Amit kérünk a jelentkezéskor:

  • Fényképes önéletrajz magyar és angol nyelven

Jelentkezési határidő: 2019. május 23.

Helyek Pest
Budapest
III. kerület
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Irodavezető, Menedzser asszisztens, Szervező, Titkárnő, Ügyintéző
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Irodavezető
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.04.24.
Iratkozzon fel állásértesítőre