www.cvonline.hu

Irodavezető/ HR asszisztens

  • A hirdetés 983 napja lejárt
Top Employer címet viselő dohányipari vállalat megbízásából munkatársat keresünk budapesti munkavégzéssel az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Irodavezetőként a központi iroda recepciós, illetve irodavezetői feladatainak teljes körű ellátása (ügyfelek fogadása, telefonok, postázás, kisebb beszerzések, megrendelések, üzemeltetővel történő kapcsolattartás),
  • személyi asszisztencia nyújtása az ügyvezető igazgató számára,
  • utazási ügyintézések koordinálása (repülőjegy foglalás, szállásügyintézés),
  • értekezletek, megbeszélések, tárgyalások háttértámogatása,
  • egyéb adminisztratív feladatok ellátása, riportok készítése,
  • HR asszisztensként havi munkabérutaláshoz kötődő munkaügyi feladatok ellátása,
  • HR csapat támogatása elsősorban munkaügyi, adminisztratív területen.
Elvárások:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség (HR vagy gazdasági területen),
  • Hasonló pozícióban eltöltött 2-4 éves tapasztalat,
  • Felsőfokú, tárgyalási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • Kiváló MS Office ismeretek, erős Excel használat,
  • Az ideális jelöltet határozott, kedves fellépésű, diplomatikus hozzáállás jellemzi,
  • Kiemelkedő kommunikációs és konfliktuskezelő képességgel rendelkezik,
  • Képes önálló munkavégzésre, proaktív és nagyfokú felelősséget érez a munkája iránt,
  • Nagy teherbírású, és kiválóan menedzseli az egyszerre futó kisebb és nagyobb feladatokat.
Amit kínálunk:
  • Dinamikus, inspiratív közeg, stabil hátterű vállalat, jó munkahelyi légkör,
  • Előrejutási lehetőség, karrierperspektíva,
  • Versenyképes, motiváló juttatási csomag
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkakezdés: Azonnal.
  • Munkavégzés helye: Budapest, 9. kerület
Kapcsolat:
Fényképes, bérigényt tartalmazó szakmai önéletrajzzal az E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül.

Referencia szám: JA-01

Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőket tudjuk értesíteni egy héten belül, telefonon keresztül.
Helyek Budapest
Kategória Humán erőforrás