Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Irodavezető helyettes

  • Ez az álláshirdetés 3 napon belül lejár

IRODAVEZETŐ HELYETTES

JELENTKEZÉSÉT VÁRJUK!

Cégünk megbízható Irodavezető helyettes munkatársakat keres!

A társaságunk villamos biztonságtechnikai eszközök, műszerek gyártásával, forgalmazásával és felülvizsgálataival (NAT által akkreditált vizsgáló laboratóriummal rendelkezik) foglalkozik.

FELADATOK

  • Az Irodavezető munkájának napi szintű támogatása
  • Kapcsolattartás  partnereinkkel, érdekeink képviselete
  • Szerződések nyilvántartása
  • A Részlegek együttműködésének a megszervezése
  • Árajánlatok, Megrendelések, Vevőszámlák készítése, ellenőrzése
  • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása
  • Az iroda zavartalan működéséhez szükséges feladatok ellátása
  • A cég kommunikációs rendszerének működtetése, beérkező telefonok, e-mailek, levelek fogadása, továbbítása az illetékes kollégák felé
  • Irodai beszerzések koordinációja
  • Titkárnői, személyi asszisztensi feladatok elvégzése a menedzsment számára
  • Időpontok/határidők megtervezése és betartásuk felügyelete

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELVÁRÁS:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • MS Office magas szintű ismerete
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs képesség
  • Megbízható és magabiztos személyiség
  • Képes az önálló munkavégzésre
  • Jó szervező és irányító képesség
  • Strukturált gondolkodásmód
  • Csapatszellem

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • SAP BUSINESS ONE ügyviteli program ismerete
  • REAL-SOFT 2000 ügyviteli program ismerete
  • Egyetemi  végzettség
  • Tárgyalóképes angol,  német, vagy egyéb  nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Igényes és állandó munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Jó munkahelyi légkör
  • Versenyképes jövedelem
  • Teljes munkaidő
  • Stabil háttérrel rendelkező cég, hosszú távú munkalehetőség

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Szeged

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a fizetési igény megjelölése mellett, küldje el!

Kérjük, hogy a tárgyban tüntesse fel a betölteni kívánt "Irodavezető helyettes” pozíció megnevezését!

JELENTKEZÉSI HATÁRIDŐ: 2019.09.30.

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Szeged
Csongrád
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Irodavezető, Menedzser asszisztens, Titkárnő, Ügyintéző
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.08.27.
Iratkozzon fel állásértesítőre