Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Irodavezető Asszisztens

  • Kalibra 59 Bt.
  • Pest, Budapest
  • A hirdetés 55 napja lejárt

Kalibráló laboratórium munkatársat keres az alábbi pozíció betöltésére:

Téged keresünk, ha szereted a változatos, kihívásokkal teli (nem kizárólag) irodai munkát. Nálunk a helyed, ha a rád bízott feladatot maximális precizitással és odaadással végzed, mindezt határidőre tudod teljesíteni.

Feladatok:

  • számlázáshoz dokumentumok előkészítése, szállítólevelek kezelése
  • ügyfelek mérőeszközeinek koordinálása saját és külső laboratóriumok között
  • elkészült mérőeszközök kezelése (eszközök, kalibrálási bizonyítványok ellenőrzése)
  • vevői kapcsolattartás (árajánlat kérések, megrendelések ügyintézése, készre jelentés)
  • telefonhívások, ajánlatok kezelése

Elvárások:

  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat
  • mérőeszközök alapszintű ismerete
  • felhasználói ismeretek és gyakorlott kezelés MS Office alkalmazások területén
  • jó kommunikációs készség
  • nagyfokú precizitás és igényesség
  • önálló, precíz munkavégzés

Előnyt jelent:

  • angol (esetleg német) nyelvtudás
  • méréstechnikai ismeretek
  • minőségbiztosítási módszerek és szabványok ismerete
  • kiemelt vevők esetében KAM manager feladatok elvégzése

Amit nyújtani tudunk:

  • színvonalas munkakörülmények
  • megbízható, hosszú távú munkahely
  • fiatalos, vidám légkör
  • folyamatos fejlődési lehetőség
  • magas szintű szakmai támogatás

A jelentkezőktől fényképes önéletrajzot és motivációs levelet kérünk fizetési igény megjelölésével.

Helyek Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adatrögzítő, Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Irodavezető
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre