Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Irodavezető asszisztens

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2019.11.28.
Jelentkezési határidő: 2019.12.03.

Szeretsz emberekkel foglalkozni és magabiztos, aktív angol nyelvtudással rendelkezel?
Van már tapasztalatod irodavezetésben és a továbbiakban is ezen a területen képzeled el a magad?
Szeretnél egy modern, irodai környezetben dolgozni?

Pozíció leírása / Job description

Folyamatosan bővülő ingatlankereskedéssel foglalkozó partnercégünk budapesti irodájába keresünk egy jó szervezőkészséggel rendelkező, pörgős kollégát Irodavezető munkakörbe.
Feladataid lesznek:

- Cégen belüli gördülékeny kommunikáció és munkavégzés biztosítása
- Külföldi irodákkal való kapcsolattartás
- Irodai beszerzések kezelése (céges laptopok, telefonok, munkaruhák rendelése, adminisztrálása)
- Kiléptetés, beléptetési folyamatok technikai részének ellátása (telefon, laptop előkészítése)
- Szabadságok vezetése
- Rendezvényszervezésben való segédkezés ad hoc jelleggel
- Utazásszervezés

Elvárások / Requirements

Elvárások:

- 1-2 év irodavezetői tapasztalat
- Magabiztos felsőfokú angol nyelvtudás
- Minimum középfokú végzettség
- Rátermett, talpraesett, magabiztos személyiség

Amit kínálunk / Offer

Juttatások:

- Hosszú távú karrierlehetőség
- Fejlődési lehetőség
- Dinamikusan fejlődő vállalat, modern irodával
- Fiatalos, összetartó, profi és vidám csapat, kellemes irodai környezet
- Béren kívüli juttatási csomag
- Versenyképes fizetés

Randstad Hungária Kft. logó
Iratkozzon fel állásértesítőre