Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Irodai ügyintéző

  • IDEX INTER-ED Kft.
  • XVI. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 97 napja lejárt

XVI. kerületi cég keres új munkatársat

irodai ügyintéző

munkakörbe.

Feladatok:

  • Iroda napi adminisztrációs feladatainak ellátása
  • Pénzügyi, munkaügyi feladatok ellátása
  • Adatrögzítés, táblázatkezelés
  • Szerződések megírása, előkészítése
  • Számlázás, számlák iktatása, banki utalások indítása
  • Cégvezető napi munkájának segítése

Elvárások:

  • Irodai asszisztensi tapasztalat
  • Számítógépes ismeretek (World, Excel, Outlook stb.)
  • Pontos, igényes, felelősségteljes önálló munkavégzés
  • Logikus, előrelátó gondolkodás
  • Gazdasági, pénzügyi végzettség előny, de nem feltétel

Munkavégzés helye: Budapest, XVI. kerület

Munkaidő: Teljes

Önéletrajzokat pozíció és bérigény megjelöléssel várjuk.

Helyek XVI. kerület
Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adatrögzítő, Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Irodavezető, Menedzser asszisztens, Titkárnő, Ügyintéző
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.20.
Iratkozzon fel állásértesítőre