Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Irodai Ügyintéző

  • Ionto-Comed Hungária Kft.
  • Pilisvörösvár, Budapest, Pest
  • A hirdetés 16 napja lejárt

Kozmetikai eszközök gyártásával foglalkozó cég új munkatársat keres

pozícióba.

Fő feladatok:

  • Megbízások feldolgozása/nyomonkövetése
  • Alapanyagok, alkatrészek, gyártás megrendelése/nyomonkövetése
  • Szállítások szervezése, lebonyolítása
  • Folyamatos kapcsolattartás a német anyavállalattal, illetve partnerekkel telefonon és e-mailen
  • Számlázás
  • Általános irodai adminisztráció

Pozícióval kapcsolatos elvárások:

  • Aktív, kommunikációképes, legalább középszintű német nyelvtudás szóban és írásban
  • Jó szervező és problémamegoldó képesség
  • Magas szintű MS Office felhasználói ismeretek
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Terhelhetőség
  • Megbízhatóság, lojalitás
  • 8:30 és 17:00 közötti munkaidő vállalása

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú, bejelentett munkahely
  • Pontos, időben utalt versenyképes fizetés

Munkavégzés helye:

  • Pilisvörösvár (Budapest határától 10 percre)

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Pilisvörösvár
Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Ügyintéző
Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai asszisztens, Szállítási ügyintéző
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Német
Aktiválás időpontja 2019.09.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre