Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Irodai ügyintéző

  • A hirdetés 59 napja lejárt

XVI. kerületi cég keres új munkatársat

munkakörbe.

Feladatok:

  • Iroda napi adminisztrációs feladatainak ellátása
  • Pénzügyi, munkaügyi feladatok
  • Adatrögzítés, táblázatkezelés
  • Cégvezető munkájának segítése

Elvárások:

  • Irodai asszisztensi tapasztalat
  • Számítógépes ismeretek (World, Excel, Outlook stb.)
  • Pontos, igényes, felelősségteljes önálló munkavégzés
  • Gazdasági, pénzügyi végzettség előny, de nem feltétel

Munkavégzés helye: Budapest, XVI. kerület

Munkaidő: teljes

Önéletrajzokat pozíció és bérigény megjelöléssel várjuk!

Helyek XVI. kerület
Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adatrögzítő, Adminisztrációs asszisztens, Menedzser asszisztens, Ügyintéző
Humán erőforrás > Hr asszisztens, Személyzeti munkatárs
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Pénzügyi asszisztens
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.07.24.
Iratkozzon fel állásértesítőre