Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Irodai munkatárs

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: XI. kerület

Hozzáadva: 2019.05.11.
Jelentkezési határidő: 2019.05.26.

Szeretnél nemzetközi cégnél tapasztalatot szerezni, de nem vonz a klasszikus multik világa? Próbáld ki magad ennél a globális nagyvállalatnál, dolgozz a budapesti irodában, ahol jelenleg 10 különböző nyelven támogatják 30 ország leányvállalatainak tevékenységét.

Mindezt kellemes családias környezetben, jól megközelíthető Duna parti irodában teheted. Az órarended és a munkaidő összehangolása így igazán könnyű lesz.

Feladatok:

  • Napi számlázási folyamatok kezelése
  • Belső nyilvántartó rendszerek kezelése
  • Adatrögzítés, -rendszerezés, -kezelés
  • Heti, havi összesítők, riportok készítése

Elvárások:

  • Magabiztos középszintű angol nyelvtudás
  • Gyakorlott excel kezelés
  • Napi rendszerességű munkavégzés
  • A munka vállalása legalább 6 hónapra

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig rugalmas időbeosztásban átlagosan napi 4 óra (heti 20 óra)

Amit kínálunk

  • Nemzetközi környezet
  • Tapasztalat szerzési lehetőség
  • Szakmai gyakorlat teljesíthető!

Előnyt jelent:

  • Hasonló feladatkörben szerzett tapasztalat

Töltsd ki a lenti rövid űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címen.

Helyek XI. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Asszisztencia / Adminisztráció
Aktiválás időpontja 2019.05.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre