Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Irodai munka (12439)

Feladatok:-sales pozíció-új ügyfelek felkutatása-műszaki beállítottság (klímák, projektorok területen)-B jogosítvány-könnyen és szívesen tanulsz-nem hoz zavarba a telefonos vagy személyes kommunikáció-önálló, eredményeket felmutató munkavégzésre vagy képes-motivált, teljesítményorientált a gondolkodásmódod

Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Régió XXII. kerület
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő 8:00-17:00 (heti 20-30 óra)
Munkabér 900 Ft/óra
Aktiválás időpontja 2018.10.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
Irodai munkatárs

Schönherz Iskolaszövetkezet

Tanácsadással és felnőtt képzéssel foglalkozó p...
III. kerület, Budapest, Pest

Irodai asszisztens

Mind-Diák Szövetkezet

Egy globális állat-egészségügyi vállalat, amely...

Starjobs Magyarország

Magyar tulajdonban lévő, tűzvédelmi eszközök ka...
XII. kerület