Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Irodai eszközök leltározása

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2019.01.12.
Hirdetés azonosító: 2301545

A Konica Minolta nagymúltú nemzetközi cég, aki a partnereinek kölcsönöz irodatechnikai eszközöket (nyomtatók, multifunkciós eszközök) magas színvonalon.

Feladatok:

  • A cég partnereinél nyomtatók, multifunkciós eszközök leltárba vétele

Elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Műszaki affinitás (tanulmányok nem szükségesek)

Munkaidő

2019. február és március hónapban hétfőtől péntekig heti 40 órában

Amit kínálunk

  • Bruttó 1.050 Ft / óra bérezés

Töltsd ki a lenti űrlapot és kattints a "jelentkezem" gombra! Ha már regisztráltál az oldalon, jelentkezz be és jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy pontosan mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress bátran a lenti email címen!

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Szakmunka / fizikai munka
Aktiválás időpontja 2019.01.12.
Iratkozzon fel állásértesítőre