Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Irodai diákmunka

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: XIII. kerület

Hozzáadva: 2020.01.10.
Jelentkezési határidő: 2020.01.25.

Partnercégünk  az ország egyik legnagyobb állami beruházó cége, ahol most az adminisztrációs részleg támogatására keresnek diák kollégákat.Jelenleg infrastruktúra fejlesztő partnercégünkhöz keresünk irodai adminisztrációs feladatok ellátására diák kollégákat.

Feladatok:

  • Irattárazás
  • Dobozok rendszerezése
  • Adatok nyilvántartása
  • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • MS Office (Excel, Word) felhasználói szintű ismerete

Munkaidő

  • Hétköznapokon 8:00-16:00 vagy 9:00-17:00 óra közötti időszakban
  • Napi 4-8 órában történő munkavégzés
  • Heti min. 20 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Bruttó 1211 Ft/óra
  • Hosszú távú diákmunka

Előnyt jelent:

  • Alapszintű angol nyelvtudás
  • Adminisztrációs területen szerzett tapasztalat

Kérjük, hogy töltsd ki a lenti űrlapot, majd nyomd meg a jelentkezés gombot. A munkatársaink keresni fognak a megadott elérhetőségeiden!

Helyek XIII. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Közigazgatás / Államigazgatás
Aktiválás időpontja 2020.01.10.
Iratkozzon fel állásértesítőre