Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Irodai asszisztens

  • Mega Fortris HU Kft
  • XI. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 4 napja lejárt

IRODAI ASSZISZTENS
pozícióba

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Vevőkkel való kapcsolattartás
  • Számlázási feladatok ellátása, számlák készítése, stornózása, postai és/vagy elektronikus feladása
  • Több integrált rendszerben dolgozás, egyedi azonosítás nyilvántartása
  • Bejövő szállítói számlák kezelése
  • Készletprogram kezelése, készletkezelés, leltártöbblet-hiány elszámolás
  • Gyártási kötjegy kiadás, kapcsolat a gyártási részleggel
  • Kiküldetések napidíj elszámolása, kiküldetések kezelése
  • Árukezelés, árufeladás, szállítmányozókkal kapcsolattartás
  • Irodai adminisztrációs feladatok
  • Táblázatkezelés, nyilvántartások kezelése Excelben
  • Kimutatások készítése a vezetés számára
  • Házipénztár kezelése, pénztárbizonylatok kiállítása
  • Banki kapcsolattartás, utalások előkészítése

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Minimum középfokú végzettség, közgazdasági szakközépiskola vs OKJ
  • Középfokú angol nyelvismeret írásban és szóban (végzettséget igazoló papír helyett a valós nyelvtudás preferált)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek, erős és stabil Excel tudás
  • Készletkezelő és Számlázó rendszerek ismerete, használata
  • Jó numerikus készségek
  • Jó kommunikációs készség, kedves barátságos attitűd
  • Megbízható, pontos, nagyon precíz, önálló munkavégzés
  • Legalább 5 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Nem dohányzó kolléga
  • Felsőfokú végzettség

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Budapest, XI. kerület

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Azonnali munkakezdés
  • Versenyképes fizetés
  • Barátságos , családias munkakörnyezet, 18 fős munkavállalói gárda
Helyek XI. kerület
Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Ügyintéző
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Közgazdász, Pénzügyi asszisztens
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2020.01.16.
Iratkozzon fel állásértesítőre