Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Irodai asszisztens

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: V. kerület

Hozzáadva: 2020.01.11.
Jelentkezési határidő: 2020.01.25.

Az Onis Consult Kft. 2011 óta áll a kis- és középvállalkozások rendelkezésére, legyen szó adózási, számviteli, könyvvezetési vagy üzletviteli kérdésekről.  Ha álmaid munkahelyére illik a dinamikus és a fiatalos légkör, ne keress tovább, mert megtaláltad, ráadásul a Westendtől pár percre.

Feladatok:

  • Ügyfelek által hozott anyagok átvétele
  • Dokumentumok rendszerezése, pecsételés
  • Előkészítési folyamatok (szállítói, kimenő számlák szétválogatása, szeknnelése)
  • Tárgyaló rendben tartása

Elvárások:

  • Aktív/passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Excel magabiztos ismerete

Munkaidő

  • Hétfő és péntek között, heti 16-20 órában

Amit kínálunk

  • Bruttó 1600 Ft/óra
  • Hosszú távú diákmunka
  • Rugalmasan munkaidő
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Tömegközlekedéssel könnyen megközelíthető munkahelyszín

Előnyt jelent:

  • Könyvelési, adatrögzítési tapasztalat

Kérünk, töltsd ki a lenti rövid űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címen.

Helyek V. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Aktiválás időpontja 2020.01.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre