Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Irodai asszisztens

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: XIII. kerület

Hozzáadva: 2019.11.22.
Jelentkezési határidő: 2019.12.16.

Az NKM Energia Zrt, a Nemzeti Közművek tagjaként, mintegy 775 ezer egyetemes és szabadpiacon vételező ügyfelet lát el villamosenergiával. Legfontosabb célkitűzése, hogy szolgáltatásának színvonalát, biztonságát és minőségét szem előtt tartva végezze munkáját, figyelembe véve a fogyasztók igényeit, csakúgy, mint a környezetvédelem és a társadalmi felelősségvállalás szempontjait.

Feladatok:

  • Postán beérkezett és kiküldésre váró dokumentumok szkennelése
  • Szerződések, szerződésekhez kapcsolódó dokumentumok aláíratásra történő előkészítése
  • Postázás előkészítése
  • Irattárazási feladatok

Elvárások:

  • Nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Jó kommunikációs készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Önálló munkavégzésre való alkalmasság
  • Csapatban való együttműködés készsége

Munkaidő

  • Napi munkaidő: 8:00-16:30 (8 óra+30 prec szünet)
  • Heti minimum 20 óra vállalása
  • Hosszú távú diákmunka

Amit kínálunk

  • December közepétől a munkavégzés a II. János Pál pápa téri telephelyen
  • Bruttó 1600 Ft/óra
  • Szakmai gyakorlat leigazolás

Kérünk, töltsd ki a lenti rövid űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címen.

Helyek XIII. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Asszisztencia / Adminisztráció
Aktiválás időpontja 2019.11.22.
Iratkozzon fel állásértesítőre