Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Irodai asszisztens

Régió: VIII. kerület, Budapest, Pest

Hozzáadva: 2019.11.12.
Jelentkezési határidő: 2019.12.11.

A Cvonline.hu partnere mérnöki és vállalkozási irodába keres

Irodai asszisztenst

Feladatai:

  • Az irodai adminisztrációs feladatok elvégzése,
  • Szerződések iktatása, határidők figyelemmel kísérése,
  • Nyilvántartások vezetése
  • SAP vállalatirányítási rendszerének használata

Elvárás:

  • Számítógépes ismeret,
  • Precíz, szorgalmas munkavégzés,
  • Érettségi

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett gyakorlat

Amit nyújtunk:

  • Biztos szakmai háttér,
  • Kulturált munkakörülmények, kreatív csapatban történő munkavégzés
  • Motiváló bérezés

Munkavégzés helye: Budapest VIII. ker.
Munkakezdés: akár azonnal

Helyek VIII. kerület
Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Ügyintéző
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.11.12.
Iratkozzon fel állásértesítőre