Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Irodai asszisztens

  • DataForce Rendszerház Zrt.
  • XIV. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 28 napja lejárt

Feladatok:

IT területén működő, kis létszámú cégünkhöz Budapest XIV. kerületi, Kiszugló városrészben található irodánkba, 4 órás munkakörbe keresünk irodai asszisztenst egy fiatal/fiatalos hölgy/úr személyében.

Elvárások:

Az ideális jelölt:

  • hosszútávú munkahelyet keres
  • minimum középfokú végzettségű
  • magas szinten jártas az Office programok (Word; Excel, Ppt. Outlook) használatában
  • tapasztalattal bír projektadminisztráció terén
  • precízen, pontosan dolgozik
  • agilis, rendelkezik problémamegoldó készséggel
  • tud – instrukciók alapján – önállóan dolgozni
  • jól kommunikál, kitartó, lelkes, talpraesett és lojális személyiség
  • jártas az irodai adminisztratív feladatok (iktatás, levelezés/egyéb dokumentációk kezelése
    rendszerezése) valamint a titkárnői/titkári feladatok (vendégfogadás, kiszolgálás) ellátásában egyaránt

Előnyt jelent:

  • hasonló területen szerzett legalább 1-3 éves munkatapasztalat

Amit kínálunk:

  • bejelentett munkaviszony
  • nyugodt munkahely, jó hangulatú és családias légkör
  • céges telefon és laptop biztosítása
  • rugalmas munkaidő, alkalmanként Home office lehetőségének biztosítása
  • munkavégzés helye: Zugló

Várjuk magyar nyelvű, fényképes, 4 órás munkavégzésre szóló fizetési igény megjelölésével megírt önéletrajzát.
Felhívjuk figyelmét, hogy csak ezen 3 pont teljesítésével tudjuk önéletrajzát figyelembe venni.

Helyek XIV. kerület
Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adatrögzítő, Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Irattáros, Ügyintéző
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.23.
Iratkozzon fel állásértesítőre