Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Irodai asszisztens

Régió: Szabolcs-Szatmár-Bereg

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2019.11.16.
Jelentkezési határidő: 2019.12.03.

Van már tapasztalatod asszisztencia, adminisztráció, esetleg irodai recepció területén?
Kommunikatív vagy, dinamikus és jól beszélsz angolul? Jó a szervezőképességed és szívesen dolgoznál egy fiatalos csapatban?

Ha a fentiekre igen a válas

Pozíció leírása / Job description

Ha a fentiekre igen a válaszod, akkor lehet, hogy pont téged keresünk!

Nemzetközi háttérrel rendelkező ügyfelünk budapesti irodájába Irodai Asszisztens pozícióba keresünk új kollégát.
-Beérkező hívások fogadása, továbbítása
-Vendégek fogadása, kiszolgálása
-Adminisztratív feladatok ellátása, nyilvántartások vezetése
-Kimenő és bejövő posta és küldemények kezelése, iktatása
-Tárgyalók előkészítése
-Catering rendelés az érkező vendégek számára és rendezvényekre
-Taxi, futárok kezelése, létesítmény koordinátor munkájának támogatása
-Számlakezelés, számlakódolás, ügyintézés

Elvárások / Requirements

-Minimum erős, középfokú, aktív angol nyelvismeret
-Precizitás, pontosság
-Ügyfél-orientált szemlélet
-Jó kapcsolattartó és kommunikációs képesség
-Dinamikus, problémamegoldó személyiség
-Magabiztos Excel-tudás
-Hasonló jellegű pozícióban szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk / Offer

-Dinamikus, nemzetközi környezet
-Modern iroda
-Fiatalos, lendületes csapat
-Versenyképes alapbér és juttatási csomag: cafetéria, korlátlan sportolási lehetőség, BKV bérlet
-Hosszútávú karrierlehetőség
-Munkaidő: 08:30 - 16:30

Randstad Hungária Kft. logó
Iratkozzon fel állásértesítőre