Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Irodai asszisztens

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: III. kerület

Hozzáadva: 2019.10.10.
Jelentkezési határidő: 2019.10.23.

Partnerünk egy HR Tech vállalat, amely innovatív munkaerő-felvételi megoldást kínál partnerei számára.

Feladatok:

  • Szoros együttműködés az irodavezetővel és a HR Asszisztenssel
  • Az iroda napközbeni rendben tartása
  • A tárgyalókban a vizek és poharak ellenőrzése, folyamatos fenntartása, illetve meetingek után rendbe tétele
  • az online és offline adminisztráció rendszerezése és rendben tartása megadott struktúra alapján (pl. szerződések rendszerezése, ellenőrzése)
  • Leltározásban segítségnyújtás
  • Postázás és ehhez kapcsolódóan a dokumentumok nyilvántartása Excelben
  • Vendégek fogadása, vízzel, kávéval/teával való kínálása

Elvárások:

  • Folyamatban lévő aktív vagy passzív, felsőfokú, nappali tagozatos tanulmányok
  • Adminisztrációs tapasztalat előny, de nem kritérium
  • Jó kommunikációs készségek
  • Folyékony magyar és középszintű angol nyelvtudás
  • Lelkes, jó kedélyű
  • Min. 30 óra/hét vállalása rugalmas beosztásban

Amit kínálunk:

  • Bruttó 1176 Ft/ óra
  • Karrierlehetőség a cégnélJó fej, segítőkész kollégák
  • Fejlődési lehetőség
  • Fiatal, dinamikus és folyamatosan növekvő szervezet
  • Modern irodai környezet
  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkatapasztalat

Amennyiben szimpatikus neked a lehetőség, a lenti űrlap rövid kitöltése után jelentkezz az állásra! Kollégáink néhány munkanapon belül felveszik veled a kapcsolatot!

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek III. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Asszisztencia / Adminisztráció
Aktiválás időpontja 2019.10.10.
Iratkozzon fel állásértesítőre