Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Irodai asszisztens

  • FUEGO ÁPP Kft.
  • XIII. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 27 napja lejárt

Az ország egyik legsikeresebben működő tanácsadó vállalkozása, irodai feladatok ellátására keres munkatársat. Az alábbi feltételek szerint:

Amit kínálunk:

  • versenyképes fix bér
  • telefon, laptop használat
  • rugalmas munkaidő
  • előre lepési lehetőség
  • magas színvonalú szakmai képzések
  • rendszeres csapatépítő programok
  • társadalmi szerepvállalás, rendszeres jótékonysági tevékenységben való részvétel

Amit elvárunk:

  • fiatalos, rugalmas gondolkodás
  • reális gazdasági szemlélet
  • jó megjelenés
  • kiváló kommunikációs készség
  • office programok, és internet felhasználói szintű ismerete
  • szakmai tapasztalat előny lehet

Feladatok:

  • új ügyfelek napi szintű telefonos megkeresése
  • meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • rendezvényeken való részvétel
  • e-mailek fogadása, küldése
  • céges informatikai rendszerek napi szintű használata
  • személyi asszisztensi feladatok ellátása
  • időpontok szervezése, logisztikája

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XIII. kerület

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek XIII. kerület
Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Menedzser asszisztens, Szervező, Titkárnő, Ügyintéző
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Telefonos ügyfélszolgálat, Ügyfélszolgálati munkatárs
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.07.26.
Iratkozzon fel állásértesítőre