Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Irodai asszisztens

  • P-AIR Magyarország Kft
  • III. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 25 napja lejárt

Európa egyik legdinamikusabban fejlődő repülőtéri transzfert kínáló cégcsoportja, amely légitársaságok utasait szolgálja ki, keres új kollégát irodai asszisztensi pozícióba teljes munkaidőben, azonnali kezdéssel. A munkavégzés helye Budapest 3. kerület.

A sikeres pályázó feladatai:

  • Számlák készítése
  • Szerződések előkészítése
  • Pénzügyi nyilvántartások vezetése, számlák, szerződések iktatása, kezelése
  • Havi könyvelési anyag leadásának előkészítése
  • Havi / éves zárási feladatokban való aktív részvétel
  • Jelenléti ívek és munkaidő-elszámolás elkészítése, szabadságok nyilvántartása
  • Postai ügyintézés, levelezés bonyolítása
  • Fénymásolás, egyéb általános asszisztensi és adminisztrációs feladatok
  • Irodai beszerzések ügyintézése
  • Partnerekkel való kapcsolattartás

Elvárások:

  • Haladó szintű Office programok ismerete (Excel)
  • Proaktív gondolkodás, önálló probléma megoldás
  • Megbízhatóság, határozottság

Amit kínálunk:

  • Barátságos irodai környezet
  • Fix munkabér + béren kívüli juttatások
  • Hosszútávú biztos munkahely

Amennyiben szeretne egy fiatal dinamikus csapat tagjaként dolgozni, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció és bérigénye megjelölésével.

Helyek III. kerület
Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adatrögzítő, Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Irodavezető, Ügyintéző
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.04.
Iratkozzon fel állásértesítőre