Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Irodai asszisztens

Human Centrum Kft.
Régió: Szigetszentmiklós

Hozzáadva: 2019.04.24.
Jelentkezési határidő: 2019.05.08.

Dél-Budapest vonzáskörzetébe tartozó mérnöki szolgáltatással foglalkozó partnercégünkhöz keresünk kollégát irodai asszisztensi munkakörbe az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • pénzügyi dokumentációk, riportok készítése
  • megrendelések, munkaügyi igazolások, nyilatkozatok készítése és kitöltése
  • a mérnökök adminisztratív támogatása
  • kapcsolattartás a gyáregység különböző részlegeivel

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • kommunikációra képes angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználói ismeretek

Előnyt jelent:

  • hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Jövedelem: br. 300 000 Ft
  • Utazási költségtérítés

 Jelentkezését magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzzal a regisztrációt követően a Link megjelenítése weboldalon teheti meg.

Helyek Szigetszentmiklós
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Aktiválás időpontja 2019.04.18.
Iratkozzon fel állásértesítőre