Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Irodai asszisztens

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: VI. kerület

Hozzáadva: 2019.05.17.
Jelentkezési határidő: 2019.05.24.

Végezz asszisztensi tevékenységet a 6. kerületi Victofon Kft.-nél. Könnyű megközelíthetőség, rugalmas időbeosztás, kiváló tapasztalatszerzési lehetőség!

Feladatok:

  • Adminisztratív feladatok elvégzése
  • Adatok rögzítése Excelben és más rendszerben is
  • Dokumentumok kezelése (fénymásolás, szkennelés)

Elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Heti minimum 20-25 óra vállalása, ez növelhető!
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számtástechnikai ismeret (Word,Excel)
  • Monotonitás tűrés
  • Önálló, pontos és precíz munkavégzés

Munkaidő

Hétfőtől - Péntekig

Amit kínálunk

  • Hosszútávú munkalehetőség!
  • Multinacionális vállalati környezet
  • Jó megközelíthetőség

Amennyiben a diákmunka felkeltette érdeklődésedet jlenetkezz néhány kattintással az oldalon a pozícióra vagy küldd el önéletrajzod a E-mail cím megjelenítése címre!

Helyek VI. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Asszisztencia / Adminisztráció
Aktiválás időpontja 2019.05.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre