Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Irodai asszisztens

  • East-Management Kft.
  • Debrecen, Hajdú-Bihar
  • A hirdetés 57 napja lejárt

Irodai adminisztrációs

munkakörbe keresünk 1 fő alkalmazottat

Feladatok:

  • bejövő és kimenő számlák kezelése, számlázási feladatok elvégzése
  • táblázatok, statisztikák készítése
  • házi pénztár kezelése
  • bérelszámolást alátámasztó dokumentumok teljes körű begyűjtése
  • kapcsolattartás külső könyvelőirodával, könyvelési anyag összekészítése

Elvárás:

  • szakirányú minimum középfokú végzettség
  • office ismeretek
  • pénzügyi ismeretek
  • pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • stressz tűrő, együttműködő képesség
  • komplex logikus gondolkodásmód
  • jó kommunikációs készség
  • erkölcsi bizonyítvány

Az állás betöltésénél előnyt jelent:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • irodai levelezés ismerete

Amit kínálunk:

  • hosszú távú, megbízható munkalehetőség
  • jó hangulatú, összetartó fiatalos csapat
  • barátságos, modern irodai környezet

Várjuk csökkentett képességűek, kismamák, nyugdíjasok jelentkezését is.

A fényképes önéletrajzokat online küldjék el.

Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Ügyintéző
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Könyvelő segéd, Pénzügyi asszisztens
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.02.27.
Iratkozzon fel állásértesítőre