Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Irodai asszisztens

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: Dorog

Hozzáadva: 2019.02.20.
Jelentkezési határidő: 2019.03.12.

Richter Gedeon Nyrt. magyarországi központú, innovációra épülő specializált gyógyszercég. Gyógyszergyártással, kutatás-fejlesztéssel, kereskedelemmel foglalkozik. Több mint 200 féle gyógyszert gyárt.

Ezúttal számukra keresünk a beruházási osztályukra lelkes diákot.

Feladatok:

  • Archiválás
  • Műszaki dokumentációk összeállítása, rendszerezése
  • Digitalizálás

Elvárások:

  • Műszaki területen folytatott tanulmányok
  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony

Munkaidő

  • Heti 2 nap 4 órában

Amit kínálunk

  • Bruttó 1500 Ft/óra
  • Rugalmas munkaidő
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Utazási költségtérítés

Kérünk, töltsd ki a lenti rövid űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címen.

Helyek Dorog
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Asszisztencia / Adminisztráció
Aktiválás időpontja 2019.02.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre