Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Irodai asszisztens

  • Miell Quality Kft
  • Vasvár, Vas
  • A hirdetés 21 napja lejárt

IRODAI ASSZISZTENS

Munkavégzés helye: VASVÁR

Feladatok:

  • irodai adminisztráció
  • postai ügyintézés
  • beérkező és kimenő dokumentumok kezelése
  • Iktatás kezelése
  • általános irodai feladatok ellátása

Amit kínálunk:

  • bejelentett, hosszú távú munkalehetőség
  • versenyképes fizetés
  • sokoldalú tapasztalatgyűjtés egy dinamikusan fejlődő cégnél
  • dinamikus és profi csapat

Elvárások:

  • szakirányú, minimum középfokú végzettség
  • alapfokú számlázási és könyvelői ismeretek
  • irodai adminisztratív munkakörben szerzett min. 2 éves tapasztalat
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
  • pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • megbízhatóság, kezdeményezőkészség, priorizálás, határidők kezelése
  • csapatszellem

Előny:

  • B kategóriás jogosítvány
  • angol vagy német nyelvtudás
Helyek Vasvár
Vas
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adatrögzítő, Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Titkárnő, Ügyintéző
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.12.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre