Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Irodai asszisztens

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2018.09.23.
Hirdetés azonosító: 1938346
lejárt

Jelenleg  infrastruktúra fejlesztő partnercégünkhöz keresünk irodai adminisztrációs munkára diákokat.

Feladatok:

  • adatrögzítés
  • adatok rendszerezése, nyilvántartása, átnézése
  • egyéb adminisztratív feladatok

Elvárások:

  • Nappali tagozatos, aktív hallgatói jogviszony vagy passzív félév
  • Heti 2-3 nap vállalása 4-8 órában vagy akár heti 5 nap vállalása 8 órában

Munkaidő:

Hétfőtől péntekig 8.00 és 16:00 óra között a ráérésedhez illeszkedő beosztás szerint

Töltsd ki a lenti űrlapot és kattints a "jelentkezem" gombra! Ha már regisztáltál az oldalon, jelentkezz be és jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, pontosan mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress bátran a lenti email címen!

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Marketing / Reklám / Média / PR
Aktiválás időpontja 2018.08.05.
Iratkozzon fel állásértesítőre