Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Irodai asszisztens

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2018.11.13.
Hirdetés azonosító: 1861893
lejárt

Egy globális állat-egészségügyi vállalat, amely amellett kötelezte el magát, hogy egyre igényesebb módon támogassa ügyfeleit és vállalkozásukat. 60 éves tapasztalatukra támaszkodva nyújtanak kiváló minőségű gyógyszereket és vakcinákat. Minden nap azon dolgoznak, hogy az állattenyésztők és gondozók kihívásait a legmegfelelőbb módon megválaszolják, kezeljék.
Várnak Téged is  csapatukba!

Feladatok:

  • Nyomtatványok készítése és karbantartása
  • Dokumentumkezelés, másolás, szkennelés
  • Ad hoc adminisztrációs feladatok
  • Csomagolóanyagok készítése, javítása
  • SAP egységek kezelése
  • Regisztrációs adatbázis kezelése
  • Kapcsolattartás más országok regisztrációs kollégáival angol nyelven
  • Fordítás angolról magyarra

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos hallagatói jogviszony
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Precizitás, pontosság
  • Önállóság

Munkaidő

  • heti 20 óra

Amit kínálunk

  • Bruttó 1100 Ft/óra diákbér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Multinacionális vállalatnál történő tapasztalatszerzés
  • Igényes munkakörnyezet

Előnyt jelent:

  • felsőfokú angol nyelvtudás

Ha pozíciónk felkeltette érdeklődésedet, várjuk jelentkezésedet a honlapunkon a regisztrációt követően vagy küld el fényképes önéletrajzodat a megadott e-mail címre.

Helyek Budapest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Marketing / Reklám / Média / PR
Aktiválás időpontja 2018.07.26.
Iratkozzon fel állásértesítőre