Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Irodai asszisztens (Nyíregyháza)

  • A hirdetés 42 napja lejárt

A dinamikusan fejlődő Naturcomfort Kft. munkatársat keres nyíregyházi központjába,

Irodai asszisztens

munkakörbe, azonnali belépéssel, teljes munkaidőre.

Feladatok:

  • statisztikák készítése
  • adatbázisok kezelése
  • kimutatások, elemzések készítése (excel, ppt)
  • vezető melletti asszisztencia

Elvárás:

  • erős, magabiztos excel tudás
  • kiegyensúlyozott, objektív személyiség és szemlélet
  • terhelhetőség
  • rugalmasság
  • önálló munkavégzésre való képesség

Előny, de nem feltétel:

  • callcenteres operátori vagy supervisori felületek kezelésében való tapasztalat
  • jogosítvány, autó
  • titkári / asszisztensi tapasztalat
  • értékesítői / kereskedelmi tapasztalat

Amit nyújtani tudunk:

  • versenyképes fix fizetés
  • fiatalos csapat, jó munkahelyi légkör

 Munkavégzés helye: Nyíregyháza

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel és bérigény megjelöléssel lehet!

Helyek Nyíregyháza
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Menedzser asszisztens, Titkárnő, Ügyintéző
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.08.10.
Iratkozzon fel állásértesítőre