Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Irodai asszisztens gyakornok (13241)

Feladatok:› Fejlesztői csapat adminisztratív támogatása› Általános asszisztensi feladatok ellátása› Szakmai és adminisztrációs kimutatások és prezentációk készítése.› Beszerzések koordinálása; ajánlatkérés, megrendelés, nyomonkövetés, beérkeztetés, lezárás› 5S-sel kapcsolatos teendők támogatása az érintett területen› Időadatok karbantartásaKövetelmények:› Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok› Nappali tagozatos hallgatói jogviszony› Stabil angol középfokú nyelvismeret írásban és szóban is› Heti minimum 3 nap munkavégzés hosszútávon› Stabil MS Office ismeretek› Előny: SAP ismeretek, C# ismeretek, forrasztási ismeretek› Precizitás,megbízhatóság› Önálló, proaktív személyiségAmit kínálunk: › A legkorszerűbb elektronikai gyártási technológiák, a legkiválóbb szakemberek› Fiatalos vállalati kultúra › Mentori rendszer › Innovatív projektek › Egyéni fejlődési lehetőség, személyre szabott karrierterv › Versenyképes jövedelem › Multinacionális környezet › Hosszú távú fix álláslehetőség

Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Régió X. kerület
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Heti minimum 3 nap munkavégzés hosszútávon
Munkabér 1000 Ft/óra
Aktiválás időpontja 2018.10.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
Irodai asszisztens

Bíró Zrt.

Bíró Kertészeti és Kereskedelmi Zrt. Dísznövény...
Szigetszentmiklós, Pest, Budapest

Medys Internationale Zrt.

A Medys Internationale Zrt. budapesti IX. kerül...
IX. kerület, Budapest, Pest

DunaPest Rezidenciák Társasházak

IX. kerületi Társasház munkatársat keres általá...