Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Irodai adminisztrátor - diákmunka

  • Schönherz Iskolaszövetkezet
  • XIII. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 16 napja lejárt

Partnerünk az informatikai szektorban tevékenykedik. Legújabb munkatársát keresi

Irodai adminisztrátor

pozícióba

A nyári szünetre már betábláztad magad, de szeretnél irodai tapasztalatot szerezni? Esetleg már látod előre, hogy szeptembertől sem férne bele egy magasabb óraszámú munka?

Csatlakozz csapatukhoz és próbáld ki magad már most heti 4 órában kellemes irodai környezetben!

Feladatok:

  • Adminisztratív feladatok ellátása
  • nyilvántartások kezelése
  • postázás
  • szkennelés
  • beszerzésekben segítség
  • apróbb ad hoc feladatok

Elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív/passzív hallgatói jogviszony
  • MS Office ismeret

Amit a cég biztosít:
Igényes, klímával és konyhával ellátott irodaház

Munkaidő:
Hétfőtől péntekig, heti 4 órában előre egyeztetés szerint rugalmasan

Heti óraszám:
4 - 6 óra

Munkavégzés helye:
Budapest, XIII. kerület

Fizetés:
Br. 900 Ft/óra

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek XIII. kerület
Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adatrögzítő, Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor
Diákmunka / Szakmai gyakorlat > Irodai, adminisztráció, ügyfélszolgálat
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Határozatlan idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Aktiválás időpontja 2019.08.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre