Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Irodai adminisztratív munka - diákmunka (IX. kerület)

  • Schönherz Iskolaszövetkezet
  • Budapest, Pest, IX. kerület
  • A hirdetés 6 napja lejárt

Irodai adminisztratív munka

Vállalati informatikai infrastruktúra üzemeltetésével, vállalatirányítási rendszerek bevezetésével és
felügyeletével, fejlesztésével foglalkozó partnerünk keres hosszú távra asszisztensi munkakörbe nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszonnyal rendelkező diákot.

Jelentkezz, ha órarendedhez igazítható, rugalmas munkát keresel!

Feladataid:

  • számlák iktatása, postázása,
  • jelentések készítése
  • szerződések előkészítése
  • iroda általános teendők elvégzésére
  • irodai eszközök beszerzésére

A betanítás folyamatos, az irodavezető folyamatosan segítséget fog nyújtani.

Az iroda könnyen megközelíthető a Lurdy házban van.

Elvárások:

  • általános internet felhasználói ismeretek,
  • MS Office programok ismerete (Word, Excel)
  • jófejség

Munkaidő:
H-P: 09:00-től 17:00-ig.
Szükséges nyelvtudás:
Angol (Középfok)
Kiválasztásnál előnyt jelent:
Pénzügyi ismeretek
Heti óraszám:
20 - 24 óra
Munkavégzés helye:
Budapest IX. kerület
Fizetés:
Br. 1200 Ft/ óra

Helyek Budapest
Pest
IX. kerület
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adatrögzítő, Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor
Diákmunka / Szakmai gyakorlat > Irodai, adminisztráció, ügyfélszolgálat
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Határozatlan idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Aktiválás időpontja 2019.10.14.
Iratkozzon fel állásértesítőre