Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Irodabútor értékesítő

  • Company_icon Vivax Kft.
  • Location_icon Törökbálint, Pest, Budapest
  • A hirdetés 137 napja lejárt

kolléganőt/kollégát

A Vivax Irodabútor a piac egyik meghatározó irodabútor forgalmazó cége, mely 27 éve van jelen a piacon, Budapesten, Debrecenben és Miskolcon.

Ha van erős értékesítői vénád, jól kommunikálsz, hosszú távon gondolkodsz, és nem utolsósorban szeretnél nyugati környezetben dolgozni, akkor köztünk a helyed!

Feladatok:

  • A Vivax Irodabútor termékeinek értékesítése
  • Árajánlatok és látványtervek készítése
  • Vevők tájékoztatása, kiszolgálása
  • Aktuális projektek lebonyolítása, új projektek keresése
  • Kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel
  • Új kapcsolatok kialakítása belsőépítészekkel, tervezőkkel
  • Önálló és csapatban történő munkavégzés

Munkakör betöltésének feltételei:

  • Közép vagy felsőfokú végzettség
  • Jó műszaki érték, rajzolvasási képesség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Magas fokú kommunikációs -, valamint jó analitikus -, és problémamegoldó képesség
  • Dinamikus, motiválható, vezethető személyiség
  • Stressztűrési képesség
  • Ügyfélorientáltság, nyitottság, segítőkészség
  • Hatékony, eredményorientált hozzáállás
  • Kellemes megjelenés

Előny:

  • Több éves értékesítési tapasztalat irodabútor értékesítés területén
  • Kiemelkedő ügyfélorientált szemlélet
  • AutoCAD, ArchiCAD program felhasználó szintű ismerete
  • Angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszútávú vállalatszemlélet
  • Exkluzív munkakörnyezet
  • Dinamikus, fiatalos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • 30, illetve 40 órás munkaidő
  • Versenyképes jövedelem, valamint utazási költséghozzájárulás

Munkavégzés helye:

MAXCity Törökbálint (26 perc a Déliből tömegközlekedéssel)

Fényképes önéletrajzokat a fizetési igény megjelölésével a várjuk a jelentkezés gombra kattintva.

Helyek Törökbálint
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Értékesítési tanácsadó
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.08.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre