Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Irattározási asszisztens

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: XII. kerület

Hozzáadva: 2019.09.17.
Jelentkezési határidő: 2019.09.27.

Medicover Zrt széleskörű egészségügyi ellátást biztosít az egész családnak egy helyen.

Feladatok:

  • Adminisztarív munka wordben és excelben
  • Irattározás

Elvárások:

  • aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • jó kommunikációs és probléma megoldó készség
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek

Munkaidő:

hétfőtől péntekig 9-17 óra között heti 20-25 óra, napi 4-5 óra/nap

Amit kínálunk

  • Bruttó 1300 Ft/óra diákbér
  • Kényelmes irodai környezet

Töltsd ki a lenti űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címemen

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek XII. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Asszisztencia / Adminisztráció
Aktiválás időpontja 2019.08.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre