Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Irattári munkatárs (Páty)

OTP Bank NyRt.
Régió: Budapest, Pest, Páty

Hozzáadva: 2019.05.20.
Jelentkezési határidő: 2019.05.27.

Az OTP Bank Nyrt. munkatársat keres

Irattári munkatárs

pozícióba

Feladataid:

  • Beérkező irattároló egységek és dokumentumok teljes körű adminisztrációja
    (anyagok átvétele, nyilvántartásba vétele, feldolgozása, betárolása)
  • Irattári nyilvántartások folyamatos frissítése
  • Dokumentumok rendszerezése, kikeresése és szállításra való előkészítése
  • Selejtezéssel kapcsolatos feladatok ellátása és adminisztrálása
  • Szkennelési feladatok ellátása

Téged keresünk, amennyiben:

  • Rendelkezel középfokú végzettséggel
  • Felhasználó szintű számítógépes ismereteid vannak
  • Szabályokat pontosan betartod és megbízható vagy
  • Monotónia tűrő képességgel rendelkezel

Amit előnynek tartunk:

  • Irattári területen szerzett tapasztalat
  • Dokumentumkezelési ismeret

Amit kínálunk számodra:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria
  • Biztosított utazás a munkavégzés helyére

Munkavégzés helye: Páty

Helyek Budapest
Pest
Páty
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adatrögzítő, Adminisztrátor, Irattáros
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.13.
Iratkozzon fel állásértesítőre