Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Irattárazási gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: Mezőkövesd

Hozzáadva: 2019.06.22.
Jelentkezési határidő: 2019.07.02.

A Budapest Bank közel 250 gyakornoknak biztosít kihívásokkal teli munkahelyet. Ha tagja szeretnél lenni ennek az ambíciózus, lelkes, és szakmailag jól felkészült csapatnak, nem kell mást tenned, mint jelentkezni a pozícióra.

Ezúttal a bank részére keresünk diákokat irattárazási feladatok ellátására a mezőkövesdi bankfiókba.

Feladatok:

  • a Budapest Bank fiókhálózatának irattári támogatása
  • anyagok lefűzése, szelektálása, digitalizálása

Elvárások:

  • nappali tagozatos aktív hallgatói jogviszonnyal rendelkezel főiskolai vagy egyetemi képzésben
  • heti minimum 20 óra vállalása
  • precízen, pontosan dolgozol akár párhuzamosan futó feladatok esetén is
  • szeretsz önállóan dolgozni
  • alkalmazkodni tudsz a Budapest Bank kultúrájához
       A beléptetéshez szükséged lesz 3 hónapnál nem régebbi teljes körű erkölcsi bizonyítványra.

Munkaidő

  • hétfőtől péntekig 8:00-16:00 között

Amit kínálunk

  • bruttó 1000 Ft/óra diákbér
  • multinacionális környezet

Töltsd ki a lenti űrlapot és kattints a "jelentkezem" gombra! Ha már regisztráltál az oldalon, jelentkezz be és jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy pontosan mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress bátran a lenti email címen!

Helyek Mezőkövesd
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Asszisztencia / Adminisztráció
Aktiválás időpontja 2019.06.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre