Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Írásos ügyfélkezelési munkatárs - diákmunka

  • Schönherz Iskolaszövetkezet
  • XI. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 39 napja lejárt

Távközlési és telekommunikációs szolgáltatásokkal foglalkozó Partnerünk panaszkezelési osztályára keres lelkes munkaerőt.

Ha szeretnél egy olyan munkahelyen dolgozni, ahol az idődet magadnak oszthatod be, akkor jelentkezz!

Írásos ügyfélkezelési munkatárs

Feladatok:

  • Különböző informatikai rendszerekben érkező reklamációk kategorizálása és kiosztási szabályok szerint továbbítása
  • Könnyű reklamációk kezelése, írásos tájékoztató levelek küldése ügyfélnek (ügyféllel csak írásban kell kommunikálni)

Elvárások:

  • Aktív/passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Monotonitástűrés
  • Jó kommunikációs készség, kiemelten írásban

Amit partnerünk nyújt:

  • Belvárosi, modern irodaház, légkondi
  • Több étkező és büfé, vízautomata
  • A betanítás természetesen fizetett, ahol minden munkafolyamat, ügyviteli rendszer használata elsajátítható
  • A munkakörnyezet diákbarát, partnerünknek fontos, hogy a munkavégzés az iskolával könnyen összeegyeztethető legyen, ezért a beosztás hétről hétre változhat, ahol mindenki úgy alakítja a műszakjait ahogy szeretné, annyi feltétellel, hogy havonta minimum 80 órát kell tudni vállalni. Az is lehetséges, hogy egyik héten 20 a következő héten 40 órát vállalj.

A betanítási időszak után a munka:
Hétfő - Péntek, 08:00-18:00 - teljesen saját időbeosztás szerint!

Heti óraszám:
20 - 32 óra

Munkavégzés helye:
Budapest XI. kerület

Fizetés:
Br. 1025 Ft/óra

Helyek XI. kerület
Budapest
Pest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat > Irodai, adminisztráció, ügyfélszolgálat
Elektronika / Telekommunikáció > Helpdesk
IT / Informatika
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Ügyfélszolgálati munkatárs
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Határozatlan idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Aktiválás időpontja 2019.09.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre