Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Irányítástechnikai mérnök

  • Instalent
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés tegnap lejárt

Milyen feladatok várnak rád?

  • A partnercég által szállított erőművi komponensek és rendszerek folyamatirányító rendszereinek tervezése és üzembe helyezése
  • A dokumentációban megadott szakmai útmutatások és a nemzetközi sztenderdek követése a normáknak megfelelően
  • Az üzembe helyezésen dolgozó munkatársak szakmai irányítása
  • Határidők betartása, beszámolók, dokumentációk készítése
  • Az üzembe helyezett rendszer átadása az ügyfél kinevezett szakemberei részére egy „Training on the Job” oktatás keretében

Mi különböztet meg másoktól?

  • Gyengeáramú villamosmérnöki diploma, irányítástechnikai ismeretekkel
  • Aktív, magas szintű angol nyelvtudás
  • MS Office irodai alkalmazások magas szintű ismerete
  • Oktatásban, tudás-átadásban alkalmazható kompetenciák
  • Mobilitás: folyamatos részvétel 2-3 hónapos külföldi projekteken világszerte
  • Együttműködő, kiváló alkalmazkodó képesség, önálló, minőségorientált személyiség

Mi jelenthet még előnyt a kiválasztás során?

  • Német nyelvismeret
  • Hasonló irányítástechnikai munkatapasztalat/ismeretek, külföldi munkatapasztalat és erőművi munkatapasztalat
Helyek Budapest
Pest
Kategória Energetika / Villamosság > Energetikai művezető, Villamosmérnök
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki > Mérnök, Villamosmérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.10.18.
Iratkozzon fel állásértesítőre