Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Ipari villanyszerelő

  • Ez az álláshirdetés 5 napon belül lejár

Solymáron található téglagyártással foglalkozó partnerünkhöz keresünk

IPARI VILLANYSZERELŐ

munkatársat.

Feladatok:

  • A gyár területén található elektromos berendezések, gépek karbantartása, javítása
  • Erőátviteli berendezések, kapcsolószekrények ellenőrzése
  • Hidraulika- és pneumatikai rendszerek kapcsoló- és működtető-berendezéseinek ellenőrzése, karbantartása, javítása
  • Elektromos, elektronikus vezérlésű (szabályzású) gépek, berendezések beállítása, beszabályzása, technológiai átállás lebonyolítása

Elvárás:

  • Villanyszerelő szakképesítés (mestervizsga előnyt jelent!)
  • Nagygépes ipari háttér / tapasztalat

Munkaidő:

  • Műszakos munkarend
  • 4 nap 6:00-14:00
  • 2 nap pihenő
  • 4 nap 14:00-22:00

Fizetés:

  • Br. 451.000 - 601.000 forint + műszakpótlékok, + bejárási támogatás

Jelentkezni önéletrajz küldésével lehetséges, vagy az alábbi telefonszámok egyikén: 70/321-6252, 70/321-3618, 70/882-9500.

Helyek Pest
Budapest
Solymár
Kategória Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka > Karbantartó, Szerelő, Villanyszerelő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.11.16.
Iratkozzon fel állásértesítőre